Podlahová lišta je ideálním řešením pro dokončeni montáže podlahové krytiny. Lišta tvoří sokl mezi podlahou a stěnou a tak chrání zeď před vlhkostí a poškozením.
Nabízíme plastové podlahové profily (lišty) ke všem dekorům podlahové krytiny Fatra Thermofix a Fatra Imperio. Pevný profil má důmyslnou konstrukci s  integrovanými měkčenými  těsnícími hranami pro  usnadnění montáže. Při malováni nebo při ukrytí volně vedených kabelů oceníte možnost snadné demontáže pouhým odklopením. Podlahové lišty se ke zdi připevňují lepením či hmoždinkami.
Ke každé barvě lišty jsou i doplňky (tvarovky) – krytka spoje, koncovka, vnitřní a vnější roh. Doplňky slouží k překrytí spojů nebo pro ukončení podlahových lišt.
Podlahový systém dokonale splňuje požadavky profesionálních podlahářů a náročných zákazníků.
Tato lišta je dlouhá 2,5 m, vysoká 52,6 mm.
Údaje pro velkoodběratele – v jednom kartonu je 24 kusů, což je 60 bm.

Doporučené kombinace  vinylových dílců a podlahovÉ lištY l0017

Thermofix  Schéma lišty Foto lišty L0017
12203-4  Thermofix Wood / Tis horský s_2747
18008  Thermofix Art / Kaštan honey

Celá kolekce lišt k podlahové krytině Thermofix a Imperio.


Výhody

    • Výsledek bez kompromisů – podlahové lišty i jejich doplňky v podobě rohů, spojek a koncovek vizuálně ladí k dekorům podlahové krytiny Thermofix a Imperio.
    • Snadný nákup – celý podlahový systém pořídíte od jednoho výrobce.
    • Dokonalý tvar – profil lišty byl navržen tak, aby ideálně kopíroval povrch podlahy i stěny a vyrovnával případné nerovnosti.
    • Jednoduchá údržba – před malováním lze jednoduše demontovat horní pohledovou část lišty a po zaschnuti barvy nacvaknout zpět. Zcela tak odpadá příprava na malováni a čištěni zbytků barvy.
    • Bezpečné uložení kabelů – v liště je možno vest nejrůznější kabely, zejména dodatečně realizované rozvody pro TV nebo internet


Kde je možné lišty koupit?

Výrobky jsou v prodeji u našich distributorů.


KATALOG

Katalog Podlahových lišt