Máte v paneláku plastová madla na zábradlí?

Máte v paneláku plastová madla na zábradlí?

Čeká vás rekonstrukce domu? Chcete vylepšit vzhled společných prostor bytového nebo panelového domu? V obou případech jistě oceníte nabídku plastových madel tradiční české značky Fatra. Madla  jsou určeny k nasunutí na kovová zábradlí interiérových schodišť.

Plastová madla značky Fatra
Česká značka Fatra je velmi často spojována s nabídkou vysoce kvalitních vinylových podlah, nezůstala však jen u nich, překvapí vás také bohatým výběrem produktů, které najdou uplatnění v každém interiéru, jedním z nich jsou i plastová madla.
Vyberte si profil i barvu
V nabídce značky Fatra najdete hned 5 profilů madel, jež je možné nasunout na téměř všechny typy běžných kovových zábradlí. Výběr však u profilů nekončí. Pokud vás nezaujala madla, která jsou standardně vyráběná v černé barvě, je možné nechat si vyrobit madla v barvě, jež bude přesně odpovídat vašim představám. Interiér tak můžete například rozzářit žlutou barvou. K dostání jsou v definovaných délkách, nebo v délce vyrobené Vám na míru.
Madla z PVC-P
Plastová madla jsou vyrobena z měkčeného PVC, z materiálu, který je ceněný pro svou spolehlivost i dlouhou životnost. Vlastnosti PVC umožňují širokou nabídku barevných odstínů, životnost tohoto materiálu dosahuje 15 i více let.
Montáž madel
Montáž madel není příliš náročná na vybavení, ale je při ní nutná síla i zručnost. Pokud si na montáž netroufáte, je možné obrátit se přímo na montážní firmu s mnohaletými zkušenostmi.

Plastová madla jsou velmi oblíbeným způsobem, jak snadno a efektně vylepšit vzhled schodišť bytových a panelových domů a interiérů. Vylepšíte společné prostory nebo interiér svého domu s českou značkou Fatra i vy?

V malém množství lze koupit vybrané typy madel na e-shopu.
Pokud potřebujete větší množství madel, pak kontaktujte prodejce:
Ing. Tomáš Zmrzlík
Tel.: +420 577 503 273
Mobil: +420 724 405 707
E-mail: tomas.zmrzlik@fatra.cz