Každý kurt si zaslouží kvalitní tenisové lajny

Každý kurt si zaslouží kvalitní tenisové lajny

První teplé jarní dny přímo vyzývají ke sportovním aktivitám. Řada sportovců proto během jarní sezóny neotálí s návštěvou tenisových, nohejbalových nebo volejbalových kurtů. Věděli jste, že se do kondice mohou dostat nejen samotní sportovci, ale také kurty? Ptáte se jak? Odpovědí jsou umělé tenisové lajny tradiční české značky Fatra, které šetří čas strávený lajnováním i finanční prostředky za vápno. Pojďme se na ně podívat blíže.

Seznamte se s tenisovými lajnami
Umělé tenisové lajny se vkládají do povrchu po položení antuky. K čemu lajny slouží? K přesnému vymezení rozměrů hřiště. Jejich velkou předností je skutečnost, že díky nim není nutné po každém zápase dvorec lajnovat vápnem. Dochází tak k mnohem efektivnějšímu využívání kurtů. Kurty jsou okamžitě po položení lajn připraveny ke hře. Lajny jsou vyrobeny technologií extruze z UV stabilizovaného měkčeného PVC v bílé barvě.

Jak se lajny ukotvují?
K ukotvení tenisových lajn do povrchu země slouží kotevní systém, jenž se skládá ze dvou prvků. První částí je trubka, která po zakopání pod úhlem slouží jako jistící prvek pro druhou část, tedy kovový kolík.

Poslouží i vám?
Tenisové lajny jsou baleny v návinech o délkách 22, 24 a 30 metrů, na jeden tenisový kurt si vystačíte se 148 metry tohoto profilu. Pro lajny si můžete osobně přijet do Napajedel, nebo si je jednoduše nechat zaslat poštou.

Zdokonalte i své hřiště
Máte zájem o ušetření času i nákladů za vápno? Tenisové lajny je možné objednat přímo na stránkách www.fatra.cz. Potřebujete jich více? Žádný problém, oslovte výrobce, jenž vám vytvoří nabídku na míru.

Kontakt na výrobce