Zavřít
  náhled
  Schodové hrany LINO Fatra

  Schodové hrany LINO Fatra

  Schodová hrana je určena pro interiérová schodiště jako doplněk vinylových podlahových krytin. Hrana umožňuje dokonalé napojení podlahoviny v detailu. Podlahové krytiny LINO Fatra se běžně pokládají na schodišťové stupně, podesty i mezipodesty. Hrany stejně jako LINO Fatra jsou k povrchu lepeny. Pro aplikace jsou nejvhodnější betonové schody. Musí být rovné, čisté, pevné, soudržné, neprašné, bez trhlin a nálitků. Trhliny, výčnělky, mastné skvrny aj. nečistoty musí být odstraněny. Více informací k pokládce je v Kladečském předpise na www.fatrafloor.cz. Podlahové doplňky nakoupíte u našich distributorů.

  Vybrané typy je možné zakoupit i na e-shopu www.efatra.cz …více

  Podlahové doplňky LINO Fatra

  Podlahové doplňky LINO Fatra

  Podlahové doplňky z Fatry jsou ideálním řešením pro dokončeni montáže podlahové krytiny LINO Fatra. Mezi doplňky řadíme svařovací šňůry, podlahové lišty, fabion, začišťovací lišty, schodové hrany. Doplňky se vyrábí v široké barevné škále tak, aby ladily k pokládané vinylové podlaze. Podlahový systém tak dokonale splňuje požadavky profesionálních podlahářů a náročných zákazníků. Podlahové doplňky nakoupíte u našich distributorů, vybrané typy schodových hran je možné koupit po jednotlivých kusech i na našem e-shopu.

   …více

  Plastová madla

  Plastová madla

  Standardní typy, různé barvy a tvary

  Rekonstruujete nebo se chystáte na renovaci interiéru vašeho domu? Pokud ano, rádi bychom vám nabídli plastová madla na zábradlí u schodišť. V naší nabídce je 5 různých typů madel (profilů), které je možné nasunout na téměř všechny typy běžných kovových zábradlí. Profily jsou standardně vyráběny v černé barvě a v definovaných délkách, na objednávku je možné je vyrobit i v jakékoliv jiné barvě a délce. Termín dodání se liší dle požadovaných parametrů. Standardní madla jsou dodávána ihned, madla se speciálními požadavky do 3 týdnů. Madla vám zašleme na dobírku nebo je možné si je vyzvednout i přímo v Napajedlech (u Zlína).

  Vybrané druhy madel je možné zakoupit i na e-shopu www.efatra.cz …více